Březen 2007

Geometrická abstrakce

20. března 2007 v 23:09 | Elf |  Knihy, filmy a jiné
Powered by "Kulatý obdelníky" by Žblebt.

Blbky jak Cyp

12. března 2007 v 12:48 | Elf |  (Ne)všední život
Zase jedna z menzy.
Dneska jsem šel po volejbale na oběd, sedl jsem si k velkému, skoro prázdnému stolu a dal se do jídla. Nejprve jsem snědl sýrový nákyp a pak jsem se dal do polévky (protože polévka je vždy vařící, zatímco hlavní jídlo skoro studené). Když jsme byla si v polovině nákypu, zeptaly se nějaké čtyři slečny jestli si mohou ke stolu přisednout. Samozřejmě jsem jim to dovolil, proč taky ne.

Táborovka podruhé

8. března 2007 v 16:47 | Elf
Tak tábor pomalu dostává reálnější kontury. Už máme jméno. To vymyslel z části Martin Dýma na Valné Hromadě Hnutí Brontosaurus. Přesněji jeho první část: Vodní lázně ve Slezsku.
K tomu jsem spontánně přidal druhou část a vzniklo Vodní lázně ve Slezsku, aneb pojďte s námi na stezku. Tato verze už šla na web, ale nakonec jsme si ji s Verčou rozmysleli. Zkusili jsme VlvS, aneb i stezka může být cíl. Ale to taky nebylo ono. A pak mi přišla SMS od Verči s tím konečným a dokonale vícevýznamovým názvem. Vodní lázně ve Slezsku, aneb stezka ke kořenům.
Taky už jsme si konečně vyjasnili datum na 5. - 17. srpna. S Lukášem jsem rozebíral potřebné práce na stezce, docela dopodrobna mi to vypsal. Už se těším, až si to někdy v květnu všechno projdeme pěkně v terénu. A taky až na tom budeme pracovat. Myslím, že po této stránce bude tábor dobře zabezpečen - zajímavá a nemonotónní práce.
Teď ještě sestavit zbytek týmu a dát se do příprav!