Červen 2006

Opět nový řád

26. června 2006 v 17:18
Veškeré off-topic články byly zmizeny...

Pravda

22. června 2006 v 17:19 | Elf publikuje Zdeňka |  Akce 2006
Zdeněk mne požádal, abych zde zveřejnil zápis ze včerejšího filospolu, na který jsem ani nestihl vyvěsit pozvánku. Nějak jsem se nedostal k jejímu přepisu do počítače. Snad se tu objeví i s mým zápisem co nejdříve. Co třeba v neděli?

Směr? Vysoká!

15. června 2006 v 22:34 | Elf |  (Ne)všední život
V pondělí jsem si s otcem a mou vzdálenou sestřenicí (respektive dcerou otcovy sestřenice) zajel na přijímací zkoušky na Přírodovědeckou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Oba jsme dělali zkoušky na obor molekulární a buněčná biologie. Na zkoušky jsem se nepřipravoval, protože jsem věděl, že jsem přijatý do Brna a jel jsem si je "jen zkusit" (tenhle výraz některé lidi naštval, ale nejezděte tam, když už jste si to zaplatili :-)).

Duše

5. června 2006 v 17:42 | Elf |  Akce 2006
Při debatě o duši, jsme se sešli u Zdeňka doma. Jeho prostý příbytek doslova nahrával debatám o některých důležitých filosofických tématech. Dáša zvolila za téma Duši.
Já jsem tou dobou (10.5.) měl hlavu plnou jiných myšlenek. Před debatou jsem byl spolu s Ondrou K. tisknout naše tablo a shánět polystyreny, lepidla, lepící pásky, připínáčky a další serepetičky. Navíc to bylo už z počátku mé maturitní přípravy. Ve středu jsem si ale dopřál volno od učení.

Absurdní drama o čtyřech dějstvích

1. června 2006 v 14:23 | Elf |  (Ne)všední život
Tak jsem se po delším zvažování rozhodl že sem o své maturitě teda něco napíšu.
Byla vtipná, měl jsem pocit, že si ze mě učitelé dělají srandu.
Fraška. Tohle slovo jsem během týdne slyšel snad od každého maturanta. Stejně jako spoustu trapných, ale i opravdu vtipných hlášek.
Nebudu sem psát nic moc bližšího, aby mi zůstaly nějaké historky na vyprávění.
Takže jen to nejdůležitější: Maturitu mám, s výsledkem jsem spokojený a k zápisu na VŠ jedu 20. června...

Jedna etapa života končí a druhá pomalu začíná... chjó bude se mi stýskat.

Aktualizace: Celkem 22 lidí v naší třídě má vyznamenání, z toho 12 za 4, dalších 9 za 5 a poue jeden člověk za 6. Všichni byli překvapeni. Příjemně překvapeni.

Naše stínová třídní a místopředsedkyně maturitní komise to okomentovala takto: "Za ty dva roky, co vás znám, jsem přišla na jednu důležitou věc. Říká se, že do melounu a do ženské nevidíš. Já bych řekla, že do melounu, do ženské a do osmé bé nevidíš..."