Brontosauří škraboškový bál

22. února 2006 v 17:37 | Elf |  Akce 2006
Víkendovka k Brontosauřímu škraboškovému bálu, Brontosauří škraboškový bál
Kdy: 17.-19.2. 2006
Kde: Brno (je zlatá loď)
K účasti na plese jsem se nechal docela dlouho přemlouvat, no spíše postrkovat, z nejrůznějších stran. Existenci jakéhosi plesu jsem zaregistroval už loni, ale to pro mě účást nepřipadala v úvahu. Letos se situace změnila. O tom, že si na ples zajedu, jsem začal uvažovat už když jsem poprvé uviděl inzerátek na stránkách Hnutí a když mi od Martina přišla přeposlaná pozvánka. Jenomže problémem bylo s kým tam jet. Na "cizí" akci do Brna se mi rozhodně nechtělo samotnému. Ovšem už před OKAPem se pár lidiček zmínilo, že se tam asi ukážou, ale právě až OKAP přinesl správné dilema. Jet či nejet? Zdálo se, že bych tam mohl pár lidí znát, ale na druhou stranu by mě to najspíš přišlo dost draho (doslovně). Jak jsem se nakonec rozhodl je poměrně jasně patrné z toho, že vzniká tento článek…

Na víkendovku jsem se přihlásil až ve čtvrtek (já osobně bych účastníka co se mi na víkendovku přihlásí den předem moc nevítal). V noci ze středy na čtvrtek mě totiž napadlo, že pojedu. Zběžně jsem se poradil s holkami od nás z gymplu, které jsem ještě týden předtím v podstatě neznal, ale věděl jsem, že jedou, jak se tam dopraví atp. Odpoledne jsem kontaktoval organizátorku Eriku, která mě k mému překvapení na akci vzala. Sbalil jsem se, nachystal si oblek zajistil si přes spolužáka motýlka a nechal jsem sebe i Zdeňka v nejistotě zda se na plese potkáme (tím, že jsem mu nenapsal, jestli nakonec jedu).
V pátek jsme vyjeli o půl třetí z Opavy autobusem. Cesta docela ubíhala, pokecal jsem si Efkou, probrali jsme školu, učitele, brontosaury a dinosaury (v pondělí ji čekala písemka). Hanka jen seděla s útrpným výrazem a slovy: "Mně je špatně, ale poslouchám vás," rezignovala na náš dialog. V Olomouci jsme si zjistili odjezd dalšího autobusu na Brno. Autobus v danou chvíli na avizovaném stanovišti nebyl, navíc nás silně dezorientovala jedna zmatená paní cestující do Vyškova. Nakonec jsme nastoupili na expresní autobus na lince Praha - Ostrava - Praha. Nahoře bylo docela plno, tak jsme se posadili dole kolem malého stolečku. Někoho napadlo, že tam s našimi lístky určitě nemůžeme. Snažili jsme se uklidnit siláckými řečmi o tom, že nás určitě nevyhodí a že si nás beztak ani nevšimnou. Seděli jsme jako zařezaní a dívali jsme se na Foresta Gumpa, který zrovna běžel na miniaturním monitoru.
Nakonec jsme bez incidentu dorazili do Brna, našli jsme Petrov a zbytek účastníků a organizátory. Až zde jsem si uvědomil, že tady vlastně nikoho pořádně neznám. Ano, se dvěma organizátorkami jsem se už viděl a stejně tak asi s pěti účastníky, ale většinou jsem je ani neznal jménem. Během úvodní hry jsme měli skládat kousky brněnských pověstí a další části příběhů si zasloužit plněním úkolů. Potom jsme se vydali na trolejbus na ubytovnu. Tam jsme nacpanou tramvají nakonec úspěšně dorazili, povečeřeli a následovala nemile dlouhá seznamka. Seznamovat se bylo potřeba, ale myslím, že ani samotné organizátorky neodhadly délku papírkové hry (každý dostal papír a v určitém časovém limitu jsme ho museli roztrhat, každý cárek pak představoval jednu informaci; někteří měli papírků i přes 100…).
Ráno bylo poměrně spěšné, posnídali jsme (trošku mě překvapilo, že předjídelní rituály postrádaly tu hloubku, na jakou jsem zvyklý…) oblékli se do pracovního a jeli jsme do ZOO. Tam se nás ujal velice milý pán, při cestě zahradou nás postupně přiděloval na různá pracoviště, podle nářadí které jsme vyfasovali. Já jsem nakonec skončil v seníku s lopatou a pěchoval jsem bylinné seno pro soby do pytlů (znáte lepší práci pro alergika?). Když jsme zmákli všechnu práci v seníku, šli jsme pomalu vyzvednout ostatní a pomoct s odklízením sněhu na Tygří skále. Odsekávali jsme led a zmrzlý sníh a zpoza plexiskla na nás zíral tygr. Zvláštní pocit. Udělali jsme si svačinku v jídelně, která je v neděli mimo provoz. Teď se některým dokonce zdálo zbytečné dělat jakýkoliv rituál, jedlo se maso (potom, co jsem ho docela razantně odmítl jsem se cítil jako příšerný puritán), navíc se ještě během jídla trousili zpět další účastníci. Potom nám pán ze ZOO odpověděl na naše otázky, což musím ocenit, protože to pro mě byl docela zajímavý pohled do "zákulisí" ZOO. Nabídl nám prohlídku. Zahrada mi přišla nic moc, což je hodně způsobeno i všudypřítomným rozmoklým sněhem, ale terárium, které jsem navštívil úplně nakonec, mě nadchlo.
Při odchodu ze ZOO jsme zjistili, že vyvolávání do megafonu, nad kterým jsme si celé dopoledne lámali hlavu, pochází ze závodu otužilců v řece pod zahradou. Zpátky na Jabloňce jsme poobědvali a potom jsme měli volné odpoledne. Mohli jsme si vyrobit škrabošku, povídat si nebo spát. Já jsem stihl všechno…
Po ustrojení většiny účastníků (část se rozhodla převléci až na místě) jsme se chystali k odchodu. Zrovna jsem scházel do přezouvárny když se naproti mně na schodech objevil Zdeněk a přivítal mě svým pověstným "JO!" Přibrali jsme ho i s Verčou ke skupině převlékačů až na místě, protože by nás zbytečně zdržovali. Tramvaj nás dovezla až skoro k CVČ Lužánky, kde se ples odehrával. Musím uznat, že jsem byl příjemně překvapen prostředím, které organizátoři zvolili pro svou akci.
Vevnitř bylo víc lidí než jsem čekal. Všichni ustrojení ve stylu 20.-30. let, přesně podle pozvánek. Příjemné bylo i kasino a bufet Ráj na Zemi s bezkonkurenčními cenami (1200 za půllitr kofoly). V sále hrála stylová hudba, lidé se trousili a usedali na židličky. Poté byl ples slavnostně zahájen, došlo na taneční vystoupení a postupně se tančily jednotlivé série tanců (30. léta, klasika, latina, country, ale i na irské došlo). Na plese jsem si po dlouhé době zase výborně zatančil. Ples měl slabší místa, ale člověk se přece nemůže bavit celou noc. Největší zážitek je asi moje výhra z tomboly - hrůzostrašná soška čarodějnice (ta se ještě postarala o spoustu zábavy viz níže). Po plese jsme se vydali pěšky na Jabloňku (více o plese se nejspíše dočtete v Jesenu).
Cesta byla mokrá, místy suchá, studená, ospalá a nudná. Občas jsem se snažil konverzovat, ale zpětně musím přiznat, že jsem mlel převážně samé nesmysly (ostatně jako valnou většinu víkendu). Když jsme se o půl čtvrté převlékali, prohodil jsem z legrace: "Tak co Slunovraťáci, jdete ještě zpívat?" a oni to vzali vážně! No já jsem každopádně ihned zalehl a spal. Když jsem se ráno vzbudil, stál nade mnou zrovna Zdeněk a chtěl ať jedu s ním do Opavy. Odmítl jsem jet takto brzo domů a rozloučili jsme se. Znovu jsem usnul. Asi za hodinu jsem se zase probudil a to definitivně. Sešel jsem do kuchyňky, pokusil jsem se nějak přispět ke tvorbě snídaně, ale spíš jsem jen překážel. Po snídani jsem se rychle sbalil a popocházel po budově, trochu jsem pomáhal, ale úklid byl dost nekoordinovaný, a tak jsem nevěděl co dělat. Nakonec jsme se rozloučili a vydali se na nádraží.
Konečně jsem viděl něco z Brna i za světla. Město na mě udělalo dobrý dojem, ačkoliv z něj jde cítit příchuť velkoměsta (které příliš neholduji). Na nádru jsme se sešli se spoustou lidí, se kterými jsme se už rozloučili a opakovalo se loučení. Ve vlaku jsme si zabrali kupéčko a každý si vytáhl něco do školy a začetli jsme se. Hleděl jsem na p-prvky do chemie a vůbec mi to nelezlo do hlavy, jen mě to uspávalo. V Ostravě jsme hodinu poseděli v čekárně, Efka náhodou odhalila, že má v boční kapse krosny moji čarodějnici (jak se tam jen mohla dostat?), která ji docela děsí, takže mi ji s radostí vrátila…
A ze Svinova je to domů už jen kousek…
PS: Nevím proč, ale měl jsem z jistých věcí na víkednovce hodně rozporuplné dojmy. Je to tím, že jsem zvyklý na jiné akce a tohle přece jen nebyla tradiční víkendovka, navíc jsem se tam cítil trochu cize (docela pochopitelné, vzhledem k tomu kolik lidí jsem tam znal). A ani mi nepřišla víkendovka tak vtipná, jako ty naše... Navíc mi některé vtipy na makrostravu a vegetariány přišly nemístné, podobně tak zesměšňování rituálu před jídlem. Dost to popírá ta jak chápu jeho význam (ztišení a vyrovnání se před jídlem, odprostit se od obyčejné konzumace).
Holt tohle jsou ta drobná zrnka koření, která dělají Baobab Baobabem (a mým brontosauřím domovem :-)).
PS2: Nějaké fotky z víkendovky a bálu jsou od Pavla na stránkách od Viktora.
A další jsou tady.
Snad se na mě za tyhle odkazy nikdo nebude zlobit...
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (2589)
Zobrazit starší komentáře

2501 Donald Donald | E-mail | Web | 28. října 2018 v 4:09 | Reagovat

Enjoyed  examining  this, very good stuff,  thankyou . While thou livest keep a good tongue in thy head. by William Shakespeare.

2502 Joseph Joseph | E-mail | Web | 29. října 2018 v 21:49 | Reagovat

A big thank you for your article.Really thank you! Cool.

2503 Robert Robert | E-mail | Web | 30. října 2018 v 8:25 | Reagovat

It is really a nice and helpful piece of info. Im glad that you shared this helpful information with us. Please keep us up to date like this. Thanks for sharing.

2504 John John | E-mail | Web | 1. listopadu 2018 v 18:52 | Reagovat

Hey very nice website!! Man .. Beautiful .. Amazing .. I'll bookmark your website and take the feeds alsoI'm happy to find numerous useful information here in the post, we need work out more techniques in this regard, thanks for sharing. . . . . .

2505 William William | E-mail | Web | 1. listopadu 2018 v 23:17 | Reagovat

Several of these games are worth some time and are actually quite fun.

2506 BobcatBer BobcatBer | E-mail | Web | 2. listopadu 2018 v 18:12 | Reagovat

http://www.anobii.com/groups/012d370528af9a27e5/

Компания имеет самую обширную дистрибьюторскую сеть компактного оборудования в мире.

Интересное выражение встретил:)
Не жалуйся на холод окружающего мира, если сам не вложил в него ни капли тепла.

2507 Славка} Славка} | E-mail | 3. listopadu 2018 v 4:14 | Reagovat

http://mm8dm93raru5wbt45xcjgklo9tftdfdkfta3oawjqbxs2mg2sp.com  mm8dm93raru5wbt45xcjgklo9tftdfdkfta3oawjqbxs2mg2sp

9l1UAgdP

2508 Paul Paul | E-mail | Web | 4. listopadu 2018 v 8:39 | Reagovat

I really enjoy reading on this website, it holds great articles. Don't put too fine a point to your wit for fear it should get blunted. by Miguel de Cervantes.

2509 HollieJep HollieJep | E-mail | Web | 5. listopadu 2018 v 21:39 | Reagovat

Long and fluffy eyelashes are the dream of every woman. If you are tired of looking for the perfect mascara, and your natural eyelashes are not too fluffy and long, then eyelashes extensions Dubai are an easy way out.

Site: https://artofbeautycenter.ae/eyelashes-extentions-dubai/
Location: 1017b Al Wasl Road, Umm Suqeim 2, Manara Area, Dubai, United Arab Emirates
Phone: +971 4 344 4004
Online Booking: https://artofbeautycenter.ae/online-consultation/

2510 online pharmacy online pharmacy | E-mail | Web | 6. listopadu 2018 v 11:31 | Reagovat

arthritis knee pain how can asthma be prevented
http://canadian-drugstore.us.org canadian pharmacies
shampoo hair loss alcohol substance abuse treatment
<a href="http://onlinedrugstore.us.org">canadian pharmacy</a>

2511 Charles Charles | E-mail | Web | 6. listopadu 2018 v 18:08 | Reagovat

I dugg some of you post as I cogitated they were very useful extremely helpful

2512 Donald Donald | E-mail | Web | 8. listopadu 2018 v 14:04 | Reagovat

Because here is a list of multiplayer games is that the leave was asked for more.

2513 Ernestpep Ernestpep | E-mail | Web | 8. listopadu 2018 v 21:16 | Reagovat

переводчик в гуанчжоу

<a href=http://www.viktorinna.com/>гуанчжоу переводчик китайского гуанчжоу</a>

2514 Daniel Daniel | E-mail | Web | 9. listopadu 2018 v 0:43 | Reagovat

Your goal is to breed all the different dragons available to you

2515 Jamesjab Jamesjab | E-mail | Web | 9. listopadu 2018 v 5:17 | Reagovat

<a href=https://www.e-loto.net>онлайн лото</a> - мгновенные лотереи, быстрое лото

2516 JamesSaics JamesSaics | E-mail | Web | 9. listopadu 2018 v 16:12 | Reagovat

buy fake id

<a href=https://kingoffakes.to/>buy fake id</a>

2517 Perrybrani Perrybrani | E-mail | Web | 9. listopadu 2018 v 20:35 | Reagovat

интернет магазин купить видеонаблюдения

<a href=https://camsystem.ru/sistemi-videonabludeniya/gotovie-komplekti-videonabludeniya-2/>комплект видеонаблюдения 8</a>

2518 Cornelljoivy Cornelljoivy | E-mail | Web | 9. listopadu 2018 v 22:15 | Reagovat

buy fake id

<a href=https://kingoffakes.to/>best fake id</a>

2519 Michaelescor Michaelescor | E-mail | Web | 9. listopadu 2018 v 22:43 | Reagovat

<a href=http://scandaly.ru/2017/07/19/shveytsarskiy-privet-alekseya-hotina/>pornо</a>

2520 Robert Robert | E-mail | Web | 10. listopadu 2018 v 13:38 | Reagovat

You are my  breathing in, I  possess few blogs  and  very sporadically  run out from to  brand.

2521 Bradleyemugs Bradleyemugs | E-mail | Web | 10. listopadu 2018 v 16:58 | Reagovat

ЮРИСТ ЗАПОРОЖЬЕ

Адвокат. консультация бесплатно.  <a href=http://jurliga.ligazakon.ua/info/firm_11502>ЛУЧШИЙ ЮРИСТ ДНЕПРОПЕТРОВСК</a>

2522 Daniel Daniel | E-mail | Web | 11. listopadu 2018 v 3:21 | Reagovat

Wow! This could be one particular of the most useful blogs We've ever arrive across on this subject. Actually Excellent. I'm also an expert in this topic so I can understand your hard work.

2523 svetikDab svetikDab | E-mail | Web | 11. listopadu 2018 v 4:39 | Reagovat

Супер скидки на продукцию gillette sensor excel!

Сайт Optovka Net рад предоставить информацию для покупателей и продавцов продукции Gillette. Мы реализуем продукцию компании Gillette по лучшим ценам специально для вас! Gillette это продукция исключительного качества, которой можно доверять, а также отличный способ открыть своё дело. Не упустите возможность заказать кассеты для микроимпульсных станков Gillette Power, станок для бритья Gillette Mach3 Turbo, Лезвие Mach3, а также любой другой продукт линейки Джилет Мак 3 по оптимальной цене! Мак 3 Турбо это классика на рынке товаров для бритья, а классика всегда пользуется спросом! Максимально возможные скидки! Только у нас! Бритвы Gillette Fusion и их модификации Gillette Fusion Power и Джилет Фьюжен Проглайдимеют современный дизайн. Настоящей находкой разработчиков стало лезвие Fusion. Низкие цены! Наборы Gillette Sensitive, Gillette Venus, Gillette Sensor Excel, Gillette Slalom - это всегда актуальный подарок. В набор Gillette VENUS входят: бритва, станок Gillette venus, кассеты. Опытный клиент предпочтёт купить бритвенный станок известной зарекомендовавшей себя фирмы. Исследования показали, что большим спросом у конечных потребителей пользуется бритвенный станок Gillette sensor excel, купить который стало ещё проще через форму на нашем сайте. Всегда в наличии популярные одноразовые станки Gillette. Одноразовые бритвенные станки Gillette blue 3, Gillette blue, Gillette 2, пользуются спросом в любое время года. Молниеносное оформление сделки. Мы практикуем индивидуальный подход к каждому клиенту. Только самые надёжные компании осуществляют быструю доставку.Оформив заказ на сайте, вы получаете максимальную выгоду, оригинальную качественную продукцию, надёжные гарантии. Свяжитесь с нами через форму на сайте http://optovka.net для создания заказа и наслаждайтесь ростом вашего бизнеса!

2524 EdwardUnior EdwardUnior | E-mail | Web | 11. listopadu 2018 v 17:29 | Reagovat

<a href=https://kompromat1.net/articles/65581-vladelets_jugry_aleksej_hotin_pokinul_rossiju>pornо</a>

2525 Donald Donald | E-mail | Web | 12. listopadu 2018 v 4:38 | Reagovat

Normally I do not read post on blogs, but I wish to say that this writeup very compelled me to try and do it! Your writing style has been surprised me. Thanks, quite great article.

2526 JerryNak JerryNak | E-mail | Web | 12. listopadu 2018 v 12:59 | Reagovat

<a href=https://televizor.msk.ru/>pоrnо</a>

2527 William William | E-mail | Web | 13. listopadu 2018 v 5:20 | Reagovat

It's a mammoth playground built of mountains, hills, lakes,

2528 online pharmacy online pharmacy | E-mail | Web | 15. listopadu 2018 v 6:12 | Reagovat

alimentary tract diseases child food allergies
http://canadian-drugstore.us.org online pharmacy
the gastrointestinal system any treatment
<a href="http://canadian-drugstore.us.org">canadian pharmacies</a>

2529 inoxnInnose inoxnInnose | E-mail | Web | 15. listopadu 2018 v 8:54 | Reagovat

Завод EELWD производит в Верхнеуральск системный научно-технический производственный цикл: от заготовочного до  автоматизированной и  механической обработки.
Наш завод Е В Е Л    Д Алексин непрерывно проводит работу над   конечным качеством изгатавливаемой продукции и совершенствует свойства изготавливаемого оборудования,использовав при этом все более новые необычные технические тонкости и методики производства и сборки в Великий Устюг.
Обеспечение потребительского качества выпускаемой продукции в согласовании с очень высокими достижениями технологии в данном направлении в случае воплощении указанных выше  основ и принципов  технической политики.
Доставка товара В Л Л ДЕ Волгоград осуществляется в предельно короткие временные промежутки.
Все  изготовленные и  сконструированные и  готовые и выпущенные и созданные и сделанных и сделанные и произведённые и выработанные детали подвергаются контроль потребительского качества с применением современных точных мерных инструментов (изделий).

изделия из нержавейки в самаре  - <a href=https://inoxnao.ru/>нержавейка в самаре оптом</a>

2530 Michaelirofe Michaelirofe | E-mail | Web | 15. listopadu 2018 v 10:37 | Reagovat

You might also want to suggest more study or comment on matters that it wasn't possible that you discuss in the paper. Before writing very good article, you need to clearly understand what kind of article he or she's intended to write whether it's a journalism article, professional article, review article or post for a blog because every one of such articles have their private specified writing styles. In case you have any financial essay writing problem, let's know for we shall aid you with writings which are quality and which are free of plagiarism.
Personalised assignment writing service company will have their own sites Apparently, a badly written article reflects the sort of support which you offer.
Every story needs to have dialog. As a student, you ought not just consider taking a look at classification essay, in addition, it is smart to consider composing a sample composition which may be considered a sample newspaper by other students.
A writer is necessary to take the ideas mentioned in the outline and expound them. Feelings that will keep you from writing your book. Writing an essay is a tough issue to perform to get a student and also for a standard man who doesn't have the specific understanding of the language and the grammar that ought to be utilised in an essay.
Another thing to consider is that by applying an essay support similar to this you, you also run the danger of your teacher taking a look at the article and discovering that it seems nothing like your prior efforts. After the pupil doesn't have a personal opinion, then they should simply earn a choice to choose a subject, and select pro or con. Very good essay writers possess the capacity to give help to their students whenever it's required.
Regardless of what the impacts, the expression paper writing service industry will nevertheless grow. Internet isn't only alternative technique to conventional procedures of music supply, but in addition a fantastic prospect for artists and music-recording businesses to expose these goods to broad public. Many writing companies won't turn off customers if they're just under what they're asking.
<a href=https://reklam.unipoligraf.az/2018/10/19/how-to-choose-academic-papers-for-sale-free-quotes/>https://reklam.unipoligraf.az/2018/10/19/how-to-choose-academic-papers-for-sale-free-quotes/</a>

2531 Richardpal Richardpal | E-mail | Web | 16. listopadu 2018 v 12:12 | Reagovat

look at this web-site <a href=http://vf-stream.pro>Series en Streaming HD</a>

2532 KevinKiz KevinKiz | E-mail | Web | 16. listopadu 2018 v 16:57 | Reagovat

военный юрист онлайн консультация запорожье

<a href=http://advokates.in.ua/>юрист по жилищным делам в запорожье</a>

2533 RaymondThore RaymondThore | E-mail | Web | 16. listopadu 2018 v 16:57 | Reagovat

амнистия 2017 статьи

<a href=http://advokates.in.ua/>юрист дніпро</a>

2534 JerryKax JerryKax | E-mail | Web | 16. listopadu 2018 v 16:59 | Reagovat

хороший адвокат запорожье

<a href=http://advokates.in.ua/>раздел имущества украина</a>

2535 CharlesVak CharlesVak | E-mail | Web | 16. listopadu 2018 v 17:02 | Reagovat

адвокат дніпро

<a href=http://advokates.in.ua/>юрист по защите прав потребителя в запорожье</a>

2536 Douglasgraxy Douglasgraxy | E-mail | Web | 16. listopadu 2018 v 21:50 | Reagovat

porn video with animals

<a href=http://simoneluchetta.ch/about>porn sex with young children</a>

2537 Normanraw Normanraw | E-mail | Web | 16. listopadu 2018 v 21:51 | Reagovat

porn sex with children

<a href=http://simoneluchetta.ch/about>porn sex with animals</a>

2538 Daniel Daniel | E-mail | Web | 17. listopadu 2018 v 13:36 | Reagovat

I really like your blog.. very nice colors &amp theme. Did you make this website yourself or did you hire someone to do it for you? Plz respond as I'm looking to construct my own blog and would like to know where u got this from. thank you

2539 Daniel Daniel | E-mail | Web | 17. listopadu 2018 v 18:22 | Reagovat

Enjoyed examining this, very good stuff, thankyou. Talk sense to a fool and he calls you foolish. by Euripides.

2540 cialis without a doctor's prescription cialis without a doctor's prescription | E-mail | Web | 18. listopadu 2018 v 15:09 | Reagovat

food allergies and asthma help with hair loss
http://www.cialiswithoutadoctors.org/# cialis without a doctor's prescription
medical treatment of asthma hair loss scalp
<a href="http://www.cialiswithoutadoctors.org/#">cialis without a doctor's prescription</a>

2541 TimothyGlubs TimothyGlubs | E-mail | Web | 19. listopadu 2018 v 14:21 | Reagovat

players palace flash casino

<a href=https://bellagioslot.com/>betus</a>

2542 KennethKem KennethKem | E-mail | Web | 19. listopadu 2018 v 14:24 | Reagovat

quasar games

<a href=https://bellagioslot.com/>best slot casinos</a>

2543 Davidram Davidram | E-mail | Web | 19. listopadu 2018 v 16:19 | Reagovat

любовный гороскоп на 2019 год стрелец женщина

<a href=https://videoxxll.biz/>гороскоп на апрель от тамары глобы</a>

2544 Richard Richard | E-mail | Web | 19. listopadu 2018 v 20:02 | Reagovat

I just couldnt depart your site prior to suggesting that I incredibly enjoyed the standard information an individual supply for your visitors? Is gonna be back often so that you can inspect new posts

2545 Coca Porn Coca Porn | E-mail | Web | 20. listopadu 2018 v 1:55 | Reagovat

Find out <a href=https://cocaporn.com/>adult videos</a> for free :)

2546 Mark Mark | E-mail | Web | 20. listopadu 2018 v 2:22 | Reagovat

It is also possible that Zynga's chosen advertising network is to blame if we

2547 John John | E-mail | Web | 20. listopadu 2018 v 5:01 | Reagovat

I have read several good stuff here. Certainly worth bookmarking for revisiting. I surprise how much effort you put to make such a magnificent informative web site.

2548 RichardMar RichardMar | E-mail | Web | 20. listopadu 2018 v 9:11 | Reagovat

закон об амнистии 2017

<a href=http://advokates.in.ua/>оформление развода в украине</a>

2549 Dewaynefaisk Dewaynefaisk | E-mail | Web | 20. listopadu 2018 v 21:51 | Reagovat

софосбувир

<a href=https://proektgn.com/>myhep</a>

2550 DerrickMooni DerrickMooni | E-mail | Web | 20. listopadu 2018 v 22:40 | Reagovat

велпанат

<a href=https://proektgn.com/>велпатасвир</a>

2551 Daniel Daniel | E-mail | Web | 22. listopadu 2018 v 5:50 | Reagovat

I went over this site and I conceive you have a lot of wonderful information, bookmarked .

2552 Donald Donald | E-mail | Web | 22. listopadu 2018 v 9:41 | Reagovat

Great blog! I am loving it!! Will come back again. I am taking your feeds also

2553 AshleyJem AshleyJem | E-mail | Web | 22. listopadu 2018 v 23:21 | Reagovat

В 1990-х и 2000-х годах целый ряд производств в городе прекратил существование из-за сложной экономической ситуации[8]:[10]:. К концу 2010-х Челябинск имеет серьёзные экологические проблемы , в частности, почти ежедневное загрязнение воздуха, что является одной из причин оттока населения в другие регионы страны[11]: . Челябинск также испытывает серьёзные трудности в хозяйственной и экономической сферах, что проявляется в деградировавших дорожной сети и общественном транспорте , а также в отсутствии городского благоустройства и архитектуры . Тем не менее, Челябинск является одним из крупнейших культурных, экономических, деловых и промышленных центров Урала, где промышленность составляет 38 % от валового муниципального продукта[12]: .

[b]Драматический камерный театр[/b]

Молодой Челябинский государственный драматический камерный театр ворвался в культурную жизнь города с постановкой «Крик лангусты» по пьесе Джона Марелла, чем сразу полюбился публике. Все дело в творческой дерзости, азарте и кураже актеров, смелости режиссерских замыслов.

2554 Richard Richard | E-mail | Web | 23. listopadu 2018 v 19:56 | Reagovat

you use disallowed a designer to make the style? Superb vocation!

2555 James James | E-mail | Web | 23. listopadu 2018 v 21:54 | Reagovat

Just wanna input on few general things, The website pattern is perfect, the subject material is real excellent. Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it. by Andre Gide.

2556 John John | E-mail | Web | 24. listopadu 2018 v 11:28 | Reagovat

Hi there! Someone in my Myspace group shared this site with us so I came to give it a appear. Im definitely loving the details. Im bookmarking and will likely be tweeting this to my followers! Outstanding blog and great style and style.

2557 Thomas Thomas | E-mail | Web | 24. listopadu 2018 v 16:14 | Reagovat

You have brought up a very  excellent   details ,  regards  for the post.

2558 Thomas Thomas | E-mail | Web | 25. listopadu 2018 v 0:52 | Reagovat

Hey very cool blog!! Guy.. Beautiful.. Wonderful.. I will bookmark your website and take the feeds additionallyKI am satisfied to search out numerous useful information right here in the publish, we want develop more techniques on this regard, thank you for sharing

2559 Millardmog Millardmog | E-mail | Web | 26. listopadu 2018 v 17:11 | Reagovat

<a href=https://catalogpalto.wordpress.com/2018/11/06/%d0%bf%d0%b0%d0%bb%d1%8c%d1%82%d0%be-%d0%ba%d0%be%d0%ba%d0%be%d0%bd-%d0%b8%d0%bb%d0%b8-%d0%ba%d0%b0%d0%ba-%d1%83%d0%ba%d1%83%d1%82%d0%b0%d1%82%d1%8c%d1%81%d1%8f-%d0%bf%d0%be-%d0%bc%d0%be%d0%b4%d0%bd/>фото пальто кокона</a>

2560 James James | E-mail | Web | 26. listopadu 2018 v 22:55 | Reagovat

I have read several good stuff here. Certainly worth bookmarking for revisiting. I surprise how much effort you put to make such a magnificent informative web site.

2561 David David | E-mail | Web | 28. listopadu 2018 v 7:32 | Reagovat

I  conceive you have  remarked some very interesting points ,  regards  for the post.

2562 Richard Richard | E-mail | Web | 29. listopadu 2018 v 18:32 | Reagovat

Informative Site Hello guys here are some links that contains information which you might find useful yourselves. It is Worth Checking out.

2563 Richard Richard | E-mail | Web | 1. prosince 2018 v 12:21 | Reagovat

I really like and appreciate your blog post.Thanks Again.

2564 Donald Donald | E-mail | Web | 1. prosince 2018 v 13:45 | Reagovat

Wonderful blog! I found it while surfing around on Yahoo News. Do you have any suggestions on how to get listed in Yahoo News? I've been trying for a while but I never seem to get there! Thanks

2565 George George | E-mail | Web | 2. prosince 2018 v 6:52 | Reagovat

A big thank you for your article.Really thank you! Cool.

2566 WilliamNAk WilliamNAk | E-mail | Web | 2. prosince 2018 v 11:13 | Reagovat

снять деньги с телефона лайф

<a href=https://mobi-dengi.com/обналичить-деньги-с-мтс-vodafone.html>пополнить webmoney</a>

2567 Kennethasync Kennethasync | E-mail | Web | 3. prosince 2018 v 16:00 | Reagovat

прицепная газонокосилка

<a href=https://td-l-market.ru/shop/product/navesnoy-pogruzchik-na-traktora-t-40-ltz-60ab-ltz-55-ltz-60>кун на лтз 60 купить</a>

2568 JohnnyDum JohnnyDum | E-mail | Web | 3. prosince 2018 v 16:57 | Reagovat

Security Camera
<a href=http://securitycamera.pro>Security Camera</a>

2569 Richard Richard | E-mail | Web | 3. prosince 2018 v 17:59 | Reagovat

Hi there. Simply just planned to request a simple dilemma.

2570 William William | E-mail | Web | 4. prosince 2018 v 2:15 | Reagovat

Tormoxin 500mg Cod Next Day Delivery in Hartford

2571 Charleshex Charleshex | E-mail | Web | 4. prosince 2018 v 9:35 | Reagovat

porn sex video

<a href=http://simoneluchetta.ch/my-home-videos>porn sex gay porn</a>

2572 BobbyTet BobbyTet | E-mail | Web | 6. prosince 2018 v 6:22 | Reagovat

<a href=https://hydra-2019.ru>сайт гидра ру</a> - hydra магазин закладок, hydra магазин закладок

2573 Paul Paul | E-mail | Web | 6. prosince 2018 v 9:58 | Reagovat

This actually answered my drawback, thank you!

2574 Charles Charles | E-mail | Web | 6. prosince 2018 v 9:58 | Reagovat

mometasone spray over counter

2575 Robert Robert | E-mail | Web | 6. prosince 2018 v 16:58 | Reagovat

Link exchange is nothing else but it is simply placing the other persons web site link on your page at proper place and other person will also do same for you.

2576 John John | E-mail | Web | 6. prosince 2018 v 22:48 | Reagovat

I was  looking through  some of your  blog posts on this  internet site  and I  conceive this  web site  is  rattling informative !  Keep on posting .

2577 George George | E-mail | Web | 6. prosince 2018 v 23:01 | Reagovat

Nice blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere? A theme like yours with a few simple tweeks would really make my blog stand out. Please let me know where you got your design. Bless you

2578 Joseph Joseph | E-mail | Web | 6. prosince 2018 v 23:01 | Reagovat

you're truly a just right webmaster. The site loading speed is incredible. It kind of feels that you are doing any distinctive trick. In addition, The contents are masterpiece. you've performed a magnificent task in this subject!

2579 Donald Donald | E-mail | Web | 7. prosince 2018 v 22:36 | Reagovat

Hi, Neat post. There's a problem with your site in internet explorer, would test this IE still is the market leader and a good portion of people will miss your excellent writing because of this problem.

2580 KevinGah KevinGah | E-mail | Web | Sobota v 19:11 | Reagovat

like it  
<a href=http://www.knowthiscaller.com/listing/763-645-58>763-645-5825</a>

2581 Daniel Daniel | E-mail | Web | Neděle v 10:16 | Reagovat

I'm curious to uncover out what blog system youre employing? Im experiencing some small security troubles with my latest weblog and Id like to locate something more safeguarded. Do you've any recommendations?

2582 Mark Mark | E-mail | Web | Neděle v 19:49 | Reagovat

I have read several good stuff here. Certainly worth bookmarking for revisiting. I surprise how much effort you put to make such a magnificent informative web site.

2583 Joseph Joseph | E-mail | Web | Úterý v 19:04 | Reagovat

Wow, this article is fastidious, my younger sister is analyzing these kinds of things, thus I am going to convey her.

2584 Paul Paul | E-mail | Web | Úterý v 19:55 | Reagovat

My own wife and I fell over here by a poles apart trap forward also contemplated I'd personally restraint points unconscious. I like exactly what I envision i really am located absolutely charting you. Look forward to

2585 ZorinaCiz ZorinaCiz | E-mail | Web | Úterý v 22:02 | Reagovat

amazon online delivery

     e4fd discount online united kingdom

2586 Donald Donald | E-mail | Web | Středa v 8:12 | Reagovat

Im not that much of a online reader to be honest but your blogs really nice, keep it up! I'll go ahead and bookmark your site to come back later. Cheers

2587 Donald Donald | E-mail | Web | Včera v 23:36 | Reagovat

Im genuinely enjoying the style and layout of one's website. Its a very uncomplicated on the eyes which makes it a great deal much more enjoyable for me to come here and pay a visit to far more typically. Did you hire out a designer to make your theme? Excellent perform!

2588 AlexDnfem AlexDnfem | E-mail | Dnes v 0:57 | Reagovat

И такое тоже может быть
Не однозначная точка зрения
Как
любит говорить
московский адвокат
Дмитрук
Д.В.
:
читайте договор полностью
. Все будет хорошо!

2589 David David | E-mail | Web | Dnes v 1:43 | Reagovat

I really appreciate this post. I have been looking everywhere for this! Thank goodness I found it on Bing. You have made my day! Thx again!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama